Imieniny: Sergiusza, Teofila

Sport

Powiększ obraz:

Nasi piłkarze czwartą drużyną w województwie.

W kończącym rozgrywki o Mistrzostwo Licealiady W-M SZS w halowej piłce nożnej, turnieju finałowym w Bartoszycach, nasi reprezentanci uplasowali się na czwartym miejscu, potwierdzając tym samym, że w tej odmianie piłki nożnej zaliczają się do najlepszych drużyn w  województwie.

Piłkarze w finale Mistrzostw Województwa W-M SZS

W pięknym stylu, pokonując wszystkich rywali, nasza szkolna drużyna halowej piłki nożnej awansowała do finału Licealiady W-M SZS.
Wyniki naszej reprezentacji w turnieju półfinałowym:
ZS nr 2 Mrągowo – ZSS Ełk 3:0
ZS nr 2 Mrągowo – I LO Olecko 3:0
ZS nr 2 Mrągowo – ZSZiO Nidzica 7:1

MAMY TO!!!!!!!! Finał w piłce ręcznej chłopców

8.04 w Olecku odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa WM SZS w Piłce Ręcznej Chłopców z którego wracamy z awansem do finału
Mrągowo - Gołdap 12-9
Mrągowo - Olecko 16-17
Drużyna ZS 2 z Mrągowa nie pozostawiła innym złudzeń, że liczy się w województwie.

Świąteczny turniej piłki siatkowej

We wtorek 19.12.2023r w naszej szkole odbył się świąteczny turniej w piłkę siatkową.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje pierwszych, drugich, trzecich i czwartych klas.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju została reprezentacja klas czwartych.

Reprezentacja klas trzecich zwyciężyła w turnieju piłki nożnej

Rozgrywki halowej piłki nożnej zainaugurowały szkolną, świąteczną rywalizację w sportowych grach zespołowych. Celem imprezy jest promocja zdrowego stylu życia i integracja uczniów naszej szkoły.

Wicemistrzostwo rejonu dla piłkarzy ZS nr 2

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci ZS nr 2 w rozegranych 1.12.2023 w Białej Piskiej Mistrzostwach Rejonu V w halowej piłce nożnej chłopców szkół średnich. Po wygranej z drużyną ZS nr 1 z Białej Piskiej i porażce z zespołem ZSZiO z Nidzicy, zajęli 2 miejsce w turnieju i wywalczyli awans do półfinału mistrzostw województwa.