Kalendarium

Środa, 2024-07-24

Imieniny: Kingi, Krystyna

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Projekty unijne

Projekty unijne

erasmus+logo

 

staż

 

Powiększ obraz:

Erasmus+ w Chorwacji

Uczniowie z klas logistycznych i nauczyciele przedmiotów zawodowych odbywają staże zawodowe w chorwackim Splicie. Początek stażu to spotkanie z koordynatorem projektu Erasmus+, organizacja praktyk i ustalenie zasad współpracy z mentorami w zakładach pracy.

 

Czytaj więcej o: Erasmus+ w Chorwacji
Powiększ obraz:

Przystąpiliśmy do działań pilotażowych w projektach hVET oraz InclusiVET, Erasmus+

Z radością informujemy, że nasza szkoła dołączyła do działań pilotażowych realizowanych w międzynarodowym projekcie o edukacji hybrydowej „Breathe The Future – Hybrid Education in VET – hVET” (nr projektu 2021-2-PL01-KA220-VET-000050664) oraz w projekcie o włączeniu uczniów niedostatecznie reprezentowanych w życie szkoły „Inclusive Engagement of Underrepresented Learners in Vocational Education & Training – InclusiVET” (nr projektu 2022-1-FR01-KA220-VET-000086281).

 

Czytaj więcej o: Przystąpiliśmy do działań pilotażowych w projektach hVET oraz InclusiVET, Erasmus+
Powiększ obraz:

Projekt "Kierunek: Przyszłość!"

Zespół Szkól nr 2 realizuje projekt "Kierunek: Przyszłość!".

Szczegóły w załączonym pliku

Czytaj więcej o: Projekt "Kierunek: Przyszłość!"
Powiększ obraz:

Majowa Granada ponownie

Praktyki w Hiszpanii przebiegają dla naszej siódemki uczniów dosyć sprawnie. Turystki są chwalone za tempo pisania o atrakcjach Maroka i Portugalii po angielsku, a hotelarze za dokładną obsługę klientów i sprzętu hotelowego. Po pracy zwiedzają Andaluzję – Góry Sierra Nevada, nadmorską Salobreñę i architektoniczną perłę Granady – wspaniałą Alhambrę. Gdyby tylko nie było aż tak gorąco...

Czytaj więcej o: Majowa Granada ponownie
Powiększ obraz:

Hotelarze i organizatorzy turystyki w Granadzie

Od poniedziałku siedmioro uczniów z klasy 3a odbywa praktyki zawodowe w mieście Granada, w hiszpańskiej Andaluzji. Na zdjęciach pierwsze instrukcje i stanowiska pracy dla hotelarzy i organizatorów turystyki.

Czytaj więcej o: Hotelarze i organizatorzy turystyki w Granadzie
Powiększ obraz:

Projekt Kierunek: Przyszłość!

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie Kierunek Przyszłość! realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027.

Projekt jest skierowany do uczniów kształcących się we wszystkich zawodach.  W trakcie projektu będzie można ukończyć bezpłatnie atrakcyjne kursy dające dodatkowe uprawnienia.

Szczegóły w załączonych dokumentach.

Zgłoszenia do projektu należy składać do 19 kwietnia 2024.

 

 

Czytaj więcej o: Projekt Kierunek: Przyszłość!