Młodzi czytają
"My beloved monster" - Marta Łabęcka
Czytaliście kiedyś powieść, która od samego początku wzbudzała zainteresowanie, co dalej i dlaczego to się stało? Jeśli nie, to koniecznie sięgnijcie po „My Beloved Monster" Marty Łabęckiej.
"Dzieciństwo w pasiakach" - Bogdan Bartnikowski
Ostatnio, dzięki lekcjom polskiego o tematyce wojennej prowadzonych przez Panią Joannę Ajewską zdecydowałam się na zakup książki Dzieciństwo w pasiakach.
"Bogaty ojciec, biedny ojciec" - Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Książka „Bogaty ojciec, biedny ojciec” autorstwa Roberta Kiyosaki to fascynujące spojrzenie na świat finansów osobistych. Autor dzieli się swoimi doświadczeniami z dwóch różnych perspektyw – perspektywy bogatego ojca i biednego ojca.
"Druga szansa" - Katarzyna Berenika Miszczuk
Książka "Druga Szansa" autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk to interesująca i wciągająca powieść o Julii Stefaniak, a raczej Karolinie Winiarek, która przeżyła traumatyczną historię.
Obudziła się w nieznanym miejscu, które potem się okazało szpitalem psychiatrycznym i nie wiedziała, kim jest, czemu tam się znajduje, nic nie pamiętała.
"Mroczniejszy odcień magii" - Victoria Schwab
Niektórzy dają serii “Odcieni Magii” zaszczytne miano tej, która mogłaby przewyższyć Harry’ego Pottera. Są to faktycznie mocne słowa, które przynajmniej dają komuś niezaznajomionemu już jakiś ogląd w sytuacji. Osobiście na temat słuszności tego porównania się nie wypowiem: obie serie mają swoje wady jak i zalety i nie ma co ich ze sobą porównywać. Mogę zamiast tego zdecydowanie stwierdzić, że “Odcienie Magii” już od wielu lat darzę wielką sympatią i wracam do nich z radością.
"Motylek" - Katarzyna Puzyńska
Katarzyna Puzyńska to polska pisarka, autorka wielu serii kryminałów o fikcyjnej wsi Lipowo, położonej niedaleko Brodnicy. Z wykształcenia jest psychologiem. Zanim zajęła się pisaniem, pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii.
Debiutancka powieść „Motylek” zaczyna się od mroźnego zimowego poranka na skraju mazurskiej wsi, gdzie zostaje znalezione ciało zakonnicy. W toku czytania dowiadujemy się, że było to zabójstwo, a ktoś upozorował wypadek.
Strona: 1/2
- Strona 1
- Strona 2
- Następna strona
- Ostatnia strona