Kalendarium

Poniedziałek, 2024-06-17

Imieniny: Laury, Leszka

Ranking szkół

 W Rankingu Techników na rok 2021 ogłoszonym przez portal edukacyjny Perspektywy, Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły zajęło 249 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej co oznacza, że możemy poszczycić się znakiem jakości szkoły czyli Srebrną Tarczą.

W rankingu wojewódzkim zajęliśmy dobre 8 miejsce na 44 oceniane technika.

Jesteśmy dumni z sukcesu w Rankingu Techników 2021 i zajętego miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej oraz wojewódzkiej. W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest przecież nie tylko liczba zwycięstw, punkty maturalne, pomyślnie zdane egzaminy.

To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów oraz organu prowadzącego dbającego o dobre warunki pracy szkoły.

Brawo my!!!

Powiększ obraz:

Szkoła ze Srebrną Tarczą czyli szkoła, w której warto się uczyć

Czy w czasach pandemii spada zainteresowanie dobrymi szkołami? Przeciwnie – zapotrzebowanie na najlepsze licea i technika rośnie, bo te szkoły z reguły wychodzą z tarczą także z nieprzewidzianych sytuacji. Ranking portalu edukacyjnego Perspektywy wskazuje właśnie takie szkoły.

Jaka jest dobra szkoła roku 2021? Wbrew pozorom podobna do szkoły z lat poprzednich. Bo jeśli do tej pory była dobrze zorganizowana, pracowali w niej oddani swojej misji,  pełni pasji nauczyciele, a uczniowie byli skutecznie motywowani i wspierani, to te wartości udało się przenieść w czas pandemii. Choć łatwo nie było…

Czytaj więcej o: Szkoła ze Srebrną Tarczą czyli szkoła, w której warto się uczyć