Kalendarium

Środa, 2024-07-24

Imieniny: Kingi, Krystyna

Konsultacje nauczycieli

 

Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2023/2024, I półrocze

Konsultacje telefoniczne w dniach i godzinach podanych w tabeli.

konsultacje

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Miejsce konsultacji

Adamiak Bartosz 

środa

12:15 – 13:15

pokój nauczycielski 

Ajewska Joanna 

poniedziałek

11.20 – 12,.0

pokój nauczycielski 

Bańkowska Anna 

wtorek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski 

Bruderek Sylwia 

piątek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski 

Cichowska Małgorzata  

środa  15.20 –  15.50

 gabinet pedagoga specjalnego

Cieślak Paulina 

poniedziałek

11:15 – 12:15

pokój nauczycielski 

Ciosek Grzegorz 

piątek

10:35 – 11:35

pokój nauczycielski 

Deptuła Michał 

 środa  11.30 – 12.30 

pokój nauczycieli
w-f

Dołżycka Iwona 

czwartek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski 

Domurad Paweł 

środa

9:00 – 10:00

pokój nauczycielski 

Dylak Ewelina 

poniedziałek

12:15 – 13:15

pokój nauczycielski 

Flisiak Witold 

środa

11:30 – 12:30

pokój nauczycieli
w-f 

Gadomska  Anna 

poniedziałek

11.30 –  12.30

pokój nauczycielski 

Gadomski Sławomir 

poniedziałek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski 

Gorczak-Cała Lucyna  

środa

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski 

Grabarek Danuta 

poniedziałek

14.00 – 15.00

gabinet wicedyrektora 

Gudalewska Aleksandra 

 wtorek  8.50 –  9.35

pokój nauczycielski

Hordziejewicz Karolina 

piątek

12.15-13.15

pokój nauczycielski 

Jabłoński Sebastian 

środa

8:00 – 8:45

pokój nauczycielski 

Jakubczyk Anna 

 poniedziałek   11:50 –  12:20

 gabinet pedagoga

Kobyliński Kamil 

 poniedziałek  15.40 –  16.40

pokój nauczycielski

Kotuszewska Joanna  

 co druga środa  14.50 –  15.35

pokój nauczycielski

Krawczyk Katarzyna 

poniedziałek

12:15 – 13:15

pokój nauczycielski 

Labusch-Kaliszewska Monika 

poniedziałek

11.30 – 12.30

biblioteka szkolna

Lasota Mariusz 

czwartek

12.15 – 13.10

pokój nauczycielski 

Lewkowicz Magdalena 

środa

10.35 – 11.20

pokój nauczycielski 

Majewska Karolina 

piątek

12.15 – 13.15

pokój nauczycielski 

Marczuk Zbigniew 

 poniedziałek  9.35 –  10.35

pokój nauczycieli 
w-f

Miklaszewicz-Nestoruk Jolanta 

czwartek

10.25 – 11.25

pokój nauczycielski  

Nosek-Cudakiewicz Karola 

czwartek

8:45 – 9:40

pokój nauczycielski 

Olencka Wioleta 

środa

14:00 – 15:00

biblioteka szkolna 

Pawlak Jolanta 

wtorek

14.00 – 14.20

pokój nauczycielski 

Perfikowska Marta 

wtorek

9:40 – 10:35

pokój nauczycielski 

Piątkowska Małgorzata 

środa

11.30 – 12.30

pokój nauczycielski 

Polewaczyk Karolina 

środa

13.15 – 14.00

pokój nauczycielski 

Pytel Agnieszka 

poniedziałek

14.00 – 14.45

gabinet dyrektora  

Radziwon Magdalena 

poniedziałek

10.35 – 11.20

pokój nauczycielski 

Rogińska Małgorzata 

poniedziałek

11.20 – 12.20

pokój nauczycielski 

Sendal Katarzyna 

poniedziałek

13.55 – 14.55

gabinet wicedyrektora 

Skarżyńska Marta 

środa

9.40 – 10.25

pokój nauczycielski 

Sołohub Teresa 

wtorek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski 

Stankiewicz Wioleta  

piątek

13.00-14.00

gabinet pedagoga 

Stefaniak Karolina  

 co drugi wtorek  14.05 –  14.50

pokój nauczycielski

Szawkowski Tomasz 

 wtorek  9.35 – 10.35

pokój nauczycieli
w-f

Szczęsna Bożena 

poniedziałek

10.35 – 11.20

pokój nauczycielski 

Wasiulewska Karolina 

czwartek

7:50 –  8:50

pokój nauczycielski 

Węglewska Irena 

 wtorek  9.40 – 10.25

pokój nauczycieli
w-f

Wichowski Piotr 

piątek

10.30 – 11.00

12.30 – 13.00

pokój nauczycielski 

Wiszniewska Katarzyna 

poniedziałek

środa

czwartek

10.30 – 10.45

12.30 – 13.00

11.30 – 11.45

gabinet pedagoga 

Załuska-Trzcińska Justyna 

wtorek

12.15 – 13.10

pokój nauczycielski pracownie gastronomiczne

Ziółkowska Anna 

czwartek

8.50 – 9.15

pokój nauczycielski