Kalendarium

Środa, 2024-02-28

Imieniny: Ludomira, Makarego

Rada Rodziców

rada_rodzicow

Rok szkolny 2023/2024

Przedstawiciele Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 2 

Przewodnicząca: Pani Joanna Kabat

Zastępca przewodniczącej: Pani Mariola Witkowska

Skarbnik: Pan Marek Radziwon

Klasa

Wychowawca klasy

Skład oddziałowej Rady Rodziców

1a

Sebastian Jabłoński 

Przewodnicząca: Marta Sołodyna 

Zastępca przewodniczącej: Agnieszka Giedziun 

Skarbnik: Izabela Kaszuba 

1b

Karola Nosek-Cudakiewicz 

Przewodnicząca: Faustyna Chojnicka 

Zastępca przewodniczącej: Elżbieta Burzyńska 

Skarbnik: Klaudia Oleksiak 

1c

Anna Gadomska  

Przewodnicząca: Justyna Zdanowska 

Zastępca przewodniczącej: Marek Radziwon 

Skarbnik: Henryk Cichy 

1d

Bartosz Adamiak 

Przewodnicząca: Agnieszka Piotrowska 

Zastępca przewodniczącej - Bańkowska Anna 

Skarbnik – Soliwoda Urszula 

1e

Karolina Wasiulewska  

Przewodnicząca: Iwona Nabakowska 

Zastępca przewodniczącej: Monika Maksymiuk 

Skarbnik: Kornelia Gulbinowicz 

2a

Karolina Majewska  

Przewodnicząca: Monika Latoch-Kacprzak

Zastępca przewodniczącej: Karolina Kodź-Wichowska 

Skarbnik: Anita Sobiech 

2b

Karolina Hordziejewicz 

Przewodnicząca: Joanna Pieńkowska

Zastępca przewodniczącej: Joanna Szpak 

Skarbnik: Sylwia Sawicka 

2c

Grzegorz Ciosek 

Przewodnicząca: Pyszna Malwina 

Zastępca przewodniczącej: Trębska Dominika 

Skarbnik: Sobociński Piotr

2d

Paulina Cieślak 

Przewodnicząca: Kamila Najmoła

Zastępca przewodniczącej: Agnieszka Brzezińska 

Skarbnik: Małgorzata Fydrych   

2e

Katarzyna Krawczyk 

Przewodnicząca: Anna Ptaszyńska 

Zastępca przewodniczącej: Aneta Zastryżna 

Sekretarz/skarbnik: Krystyna Bromińska 

3a

Magdalena Lewkowicz 

Przewodnicząca:Katarzyna Pacenko

Zastępca przewodniczącej: Anna Podsiad

Sekretarz: Andrzej Tymoszuk

3c

Paweł Domurad 

Przewodnicząca: Sylwia Skorupa 

Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Manowiecka 

Członek Rady: Katarzyna Rutkowska 

3d

Iwona Dołżycka  

Przewodniczący: Marian Deptuła 

Zastępca przewodniczącego: Rafał Lubowiecki 

Sekretarz/skarbnik: Aurelia Lewandowska 

3e

Zbigniew Marczuk 

Przewodnicząca: Sylwia Sobiech-Cytrycka 

Zastępca przewodniczącej: Krzysztof Kowalewski 

Sekretarz: Agnieszka Kania 

4a

Sylwia Bruderek 

Przewodnicząca: Sendrowska-Kodź Jolanta 

Zastępca przewodniczącej: Loch Paulina 

Skarbnik: Kiżło Małgorzata 

4c

Marta Perfikowska 

Przewodnicząca: Mroczko-Klecan Alicja 

Zastępca przewodniczącej: Przekop Anna

Skarbnik: Bosek Justyna

4d

Piotr Wichowski 

Przewodnicząca: Irena Skowron 

Zastępca przewodniczącej: Ewa Sobczyńska 

Skarbnik: Justyna Łapka 

4e

Anna Ziółkowska 

Przewodnicząca: Mariola Witkowska 

Zastępca przewodniczącej: Jolanta Łaskarzewska 

Sekretarz/Skarbnik: Lucyna Zagajewska 

5a

Magdalena Radziwon 

Przewodnicząca: Katarzyna Pacenko

Zastępca przewodniczącej: Sylwia Wierzbicka

Skarbnik: Alicja Dardzińska

5c

Ewelina Dylak 

Przewodnicząca: Marzena Żyłka 

Zastępca przewodniczącej: Barbara Bastek 

Sekretarz/skarbnik: Katarzyna Łachacz 

5d

Jolanta Miklaszewicz-Nestoruk 

Przewodnicząca: Joanna Kabat 

Zastępca przewodniczącej: Justyna Kaczmarczyk 

Sekretarz/skarbnik: Małgorzata Staszczuk 

5e

Teresa Sołohub 

Przewodnicząca: Izabela Tytko 

Zastępca przewodniczącej: Monika Górecka 

Skarbnik: Teresa Trottner