Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020, semestr 1

konsultacje

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia,

godzina

Miejsce
Ajewska Joanna poniedziałek
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Asztemborska Anna czwartek
8.50-9.35
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Bańkowska Anna wtorek
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Bruderek Sylwia piątek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Cienka Małgorzata poniedziałek
8.50-9.35
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Ciosek Grzegorz wtorek
10.00-10.35
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Deptuła Michał poniedziałek
10.35-11.20
Pokój nauczycieli WF w budynku głównym
Dołżycka Iwona piątek
10.35-11.20
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Domurad Paweł środa
12.25-13.10
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Dylak Ewelina czwartek
9:40-10:25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Flisiak Witold wtorek
11.30-12.15
Pokój nauczycieli WF w budynku głównym
Gadomski Sławomir wtorek

13.15-14.0

Pokój nauczycielski w budynku głównym
Hordziejewicz Karolina środa
08.00-08.45
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Kobyliński Kamil wtorek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Kozak Antonina środa
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Krawczyk Katarzyna czwartek
10.35-11.20
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Lasota Mariusz czwartek
10.35-11.20
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Lewkowicz Magdalena czwartek
10.35-11.20
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Majewska Karolina wtorek
9.40- 10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Marczuk Zbigniew poniedziałek
10.35-11.20
Pokój nauczycieli WF  w budynku głównym
Miklaszewicz-Nestoruk Jolanta piątek
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Mazurowska Joanna wtorek
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Mikłasz Marta środa
10.35-11.20
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Parzych Zofia piątek
9.40 – 10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Perfikowska Marta poniedziałek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Piątkowska Małgorzata piątek
10.35-11-20
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Radziwon Magdalena wtorek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Rogińska Małgorzata piątek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Skarżyńska Marta poniedziałek
8.50-9.35
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Sołohub Teresa poniedziałek
9.40 -10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Szczęsna Bożena poniedziałek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Świąć Katarzyna środa
14.05-14.30
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Wawrzeniuk Krzysztof wtorek
9.40-10.25
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Węglewska Irena poniedziałek
10.25-11.20
Pokój nauczycieli WF w budynku głównym
Wichowski Piotr czwartek
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym
Anna Ziółkowska czwartek
11.30-12.15
Pokój nauczycielski w budynku głównym