Kalendarium

Środa, 2024-07-24

Imieniny: Kingi, Krystyna

Spełniamy marzenia

W listopadzie w szkole uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej Fundacji Mam Marzenie. Fundacja Mam marzenie, to miejsce gdzie spotykają się dwa światy – wyjątkowych małych marzycieli, którzy na co dzień walczą z chorobą, oraz tych, którzy z całych sił pomagają urzeczywistnić ich marzenia – mówi aktorka i ambasadorka fundacji Małgorzata Kożuchowska.

Uczniowie klas 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a, 2d, 3a,3e5, 4a5, 4d5, 4e5 i 4e spełnili marzenie 4 – letniej Mai.

EDIT: 17.02.2023 - otrzymaliśmy podziękowania, szczegóły poniżej

 

Maja marzyła o wózku dla lalek i dużej lalce bobas. Dzięki serdeczności uczniów wyżej wymienionych klas oraz ich wychowawców, Maja otrzymała wymarzony prezent oraz kartki z życzeniami, które były dla niej dużą niespodzianką.

Poniżej podziękowania o mamy małej Mai:

 Dziękujemy z Całego Serca Uczniom oraz Nauczycielom ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY w Mrągowie, dziękujemy Pani Karolinie Majewskiej wychowawczyni klasy 1A oraz wszystkim pozostałym wychowawcom za piękny gest, za dawanie młodzieży, uczniom przykładu, że pomaganie jest piękne.

Dziękujemy uczniom za wielkie zaangażowanie, za pomoc, jesteście niesamowici. Sprawiliście ogromną radość Majeczce.

Dziękujemy za piękny wózek, za pięknego bobaska oraz za śliczne kartki świąteczne z pięknymi wpisami i życzeniami, które tak naprawdę sprawiły największą radość Mai. Dziękujemy za spełnienie marzenia Mai.

Dziękujemy Fundacji #fundacjamammarzenie kochanej wolontariuszce Monice Gacioch za zaangażowanie, za odwiedzinki i za spełnienie marzenia Majeczki. 

P.S Jeszcze raz Dziękujemy Wam Wszystkim z całego Serca"

Ja ze swoje strony również dziękuję za Wasze ogromne i dobre serca. Mam nadzieję, że w przyszły roku również mogę na Was liczyć. 

 Karolina Majewska
Koordynator akcji

Fundacja Mam Marzenie napisała o nas: 

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/10511-Maja?fbclid=IwAR0OG8d0hG5gxuiWUmGeQWvzaeYJc_mGVu-7Z75KRFWut9V-_IeC7322Rw0

 

Edit 17.02.2023

Organizatorka akcji Pani Karolina Majewska z klasą oraz cała społecznośc ZS nr 2 otrzymała podziękowania od od wdzięcznej Mai z Rodzicami oraz od Fundacji "Mam MarzeniE".

podziękowaniemm