Kalendarium

Poniedziałek, 2023-10-02

Imieniny: Racheli, Slawy

Za nami „Potyczki transportowe” i tym razem rywalizacja międzywojewódzka w wersji online!!!

30 marca 2022 roku uczniowie ZS2 w Mrągowie po raz pierwszy sprawdzali swoje umiejętności związane z organizacją transportu podczas Międzywojewódzkiego Konkursu „Potyczki transportowe”- edycja druga.

Celem konkursu było: pobudzenie ambicji i chęci doskonalenia umiejętności w zakresie transportu, spedycji i logistyki; podniesienie poziomu kompetencji zawodowych uczestników oraz współpraca między szkołami, kształcącymi w zawodzie technik logistyk i technik spedytor. 

Wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności z zakresu organizacji transportu. Druga edycja pomimo ograniczonej ilości miejsc, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Ostatecznie zgłoszono 65 szkół i 507 uczniów. Do konkursu podeszło około 460 uczestników.

Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie reprezentowało 7 uczniów, a wśród nich 2 zawodnicy, czyli Szymon Bączek 3e i Maciej Kulik 3e5 zdobyli 28 punktów na 30 możliwych do zdobycia w czasie krótszym niż 38 minut (40 minut trwał cały konkurs). Konkurs odbył się w formie on-line. Poziom był wyrównany o czym świadczą wyniki, a wyznacznikiem, który zadecydował o wygranej był czas wykonania zadań.

Serdecznie gratulujemy!!!

Katarzyna Krawczyk