Już 17 kwietnia w naszej szkole odbędzie się Dzień Bez Plecaka
Wasze zadanie:
Przynieście książki, zeszyty i przybory szkolne, ale… nie w plecaku!
Liczy się pomysłowość, kreatywność i dobra zabawa
Dodatkowo na 3. lekcji uczniowie z klasy 4b będą odwiedzać klasy i robić zdjęcia najciekawszych pomysłów – więc postarajcie się zaskoczyć!
Do zobaczenia i… niech wygra najlepszy pomysł!
Nagradzamy 3 najlepsze pomysły
Zapraszamy do zabawy klasa 4b z wychowawczynią