Drodzy Chłopcy, Uczniowie, Koledzy, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły!
Z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, radości i spełnienia marzeń – zarówno tych małych, jak i wielkich. Niech uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia, a życie obfituje w sukcesy, przyjaźnie i piękne wspomnienia.
Dziękujemy, że tworzycie niepowtarzalną atmosferę naszej szkoły – pełną energii, humoru i pozytywnej mocy.
Z serdecznymi pozdrowieniami –
Kobiety z Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie