Kalendarium

Środa, 2024-02-28

Imieniny: Ludomira, Makarego

Dni otwarte szkoły za nami

25 i 26 kwietnia odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Pragnęliśmy zapoznać ósmoklasistów z naszą szkołą i zawodami, w których można się kształcić.

Główna część imprezy odbyła się w sali sportowej, gdzie przywitaliśmy naszych młodszych kolegów, a nasi uczniowie przedstawili swoje talenty muzyczne. 

Swoje interpretacje znanych przebojów przedstawiły Iza Matwiejczyk, Kasia Końpa, Lena Lewandowska, Maja Kaszuba i Ela Mrozicka. Jako jedyny reprezentant męskiej części społeczności uczniowskiej zaśpiewał Franek Fydrych.

Niektórzy z uczestników byli przywitani przez swoje fan kluby, które przybyły z transparentami Uśmiech Chyba należy oczekiwać ich we wrześniu w naszej szkole.

W roli konferansjerek doskonale sprawdziły się, występujące po raz pierwszy Maja Dmowska i Alicja Kołpak z klasy 1d.

Uczniowie pod okiem nauczycieli przygotowali stanowiska ilustrujące specyfikę każdego zawodu. Każde stanowisko było przemyślane i w bardzo atrakcyjny sposób przedstawiło wszystkie profesje.

Samorząd Uczniowski fantastycznie przygotował zwiedzanie szkoły. Mimo wielu przybyłych grup przebiegało bardzo sprawnie.

Zainteresowanie ósmoklasistów przerosło nasze oczekiwania i z niektórych wypowiedzi uczniów i nauczycieli szkół podstawowych wiemy, że spotkanie w naszej szkole bardzo się podobało. Na niektórych zrobiliśmy chyba duże wrażenie, zarówno impreza jak i budynek szkoły.

A na koniec prawie wszyscy brawurowo zatańczyli belgijkę. Było fantastycznie :) 

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w następnym roku szkolnym.

 W imieniu zespołu ds. promocji pragnę serdecznie podziękować nauczycielom i uczniom za wspaniałe przygotowanie Dni Otwartych, za kreatywność i ciężką pracę oraz wkład kapitałowy. Wioleta Olencka