sportW życiu ważny jest nie triumf, lecz walka”

Pierre de Coubertin

Tradycyjnie już od wielu lat w Parku Sikorskiego odbywają się Jesienne Drużynowe Biegi Przełajowe dla szkół powiatu mrągowskiego. W tym roku biegi odbyły się 17 października. W zawodach brały udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne z terenu całego powiatu mrągowskiego.

W kategorii dziewcząt szkół średnich wystartowały dwie drużyny z Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie. Dziewczęta z naszej szkoły samą obecnością i wysoką formą sportową wystraszyły potencjalne przeciwniczki z I LO i ZSZ. Zrobiły to tak skutecznie, że żadna ze szkół powiatowych nie podjęła walki z naszymi dziewczętami. Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie od wielu lat jest niepokonana w biegach przełajowych.

W kategorii chłopców wystartowały wszystkie reprezentacje szkół średnich z powiatu mrągowskiego. Tytuł wywalczony przed rokiem obroniła ekipa reprezentująca Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z I LO w Mrągowie, a miejsce trzecie zajęła sztafeta z ZSZ w Mrągowie. Na czwartym miejscu uplasowała się sztafeta Szkoły Mistrzostwa Sportowego BAZA Mrągowo.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy z biegów, a dla najlepszych drużyn w poszczególnych kategoriach zostały wręczone puchary.

UCZNIOWIE REPREZENTUJĄCY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W JESIENNYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU MRĄGOWSKIEGO

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

CHOPIAK SANDRA – I C BOSEK PAWEŁ – IV E
DĄBKOWSKA KLAUDIA – I C GÓRSKI DAWID – IV E
DRZYZGUŁA NATALIA – IV D GRABOWSKI MARCIN – IV G
DZICZEK MARLENA – IV B MIROSZ KAMIL – IV G
GRYCZKOWSKA IWONA – I A NIEDŹWIECKI MATEUSZ – IV D
JURKIEWICZ ANITA – III E WRÓBEL BARTŁOMIEJ – I C
MYSIORSKA PATRYCJA – I C
ORŁOWSKA ALEKSANDRA – I C
PODZIELNA NATALIA – I A
SAWICKA KLAUDIA – I E
SIWIK PAULINA – I E
ZARZEKA NATALIA – IV D

Dziękujemy i gratulujemy !!!