zumba1

Zapraszamy do udziału we wspaniałej akcji charytatywnej połączonej z radością, cudowną atmosferą, kształtowaniem smukłej sylwetki oraz okazją do poznania wspaniałych ludzi. Spotkacie ich na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2.

Organizator: Alicja Jakubiak Zumba Mrągowo
Współorganizator: Katarzyna Krawczyk- Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły
Termin: 9 marca 2019r., godz. 14.00-18.30
Hala sportowa Zespołu Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły, ul. Mrongowiusza 13B, Mrągowo

Patronat honorowy: Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły w Mrągowie Pani Agnieszka Pytel.

Zbiórka publiczna:2019/899/KS

Cegiełka wstępu: 20zł i więcej dorośli, 10zł młodzież szkolna, 10zł widzowie i kibice, dzieci wrzucają do puszek wg uznania J

Zumba® to chyba najbardziej popularna forma ćwiczeń dla pań i panów oraz dzieci w każdym wieku. Ruszyła z kanap wiele osób, nawet tych, które ze sportem nie miały nigdy nic wspólnego!
Jaka jest Zumba?
Radosna, spontaniczna, niczym nieograniczona, dla każdego :) Poprawia kondycję, zdrowie, kształtuje sylwetkę i daje poczucie szczęścia.
Dla wielu ludzi jest jedyną rozrywką i oderwaniem się od codziennych obowiązków oraz okazją do nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.
A efekty uboczne? Zgrabniejsza sylwetka, lepsza kondycja, lepszy humor i wielu nowych znajomych!!!

Celem maratonu jest zebranie środków finansowych na rzecz Macieja Kaczyńskiego z Mrągowa.
Maciej potrzebuje środków finansowych na ochronę zdrowia i rehabilitację :-)
Od urodzenia cierpi na czterokończynową wiotkość mięśni i opóźniony rozwój psychoruchowy oraz liczne choroby przewlekłe….

Warto pomagać!!!!

RAMOWY PROGRAM MARATONU
13.30 start biletowania dzieci i ich rodziców
14.00 animacje UKS Mini Soccer Academy Mrągowo
14.30 atrakcje przygotowane przez Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe MSR
15.00 ZUMBA Kids- Alicja Jakubiak Zumba Mrągowo
15.30 pokaz mrągowskich strażaków i policjantów
15.30 start AnimoKlubu dla dzieci
15.55 uroczyste rozpoczęcie MARATONU ZUMBA
16.00 ZUMBA Fitness + AnimoKlub dla dzieci
18.30 NIESPODZIANKA
18.45 uroczyste zakończenie MARATONU!!!!

Atrakcje dodatkowe:
AnimoKlub dla dzieci
mini turniej szachowy
Kawiarenka FIT & FAT @Koło Gospodyń Wiejskich Marcinkowo
stoisko ze zdrowymi shakami Juicy Plus+
SN-owa FOTOBUDKA
degustacja cateringu dietetycznego Winners Sports Bar Mrągowo
warsztaty prowadzone przez Bibliotekę Pedagogiczną
kiermasz różności
Promocja Zdrowia- stanowisko profilaktyki zdrowia mrągowskiego SANEPIDU
i mnóstwo innych atrakcji dla każdego!!!!!!

Do 8 marca na stronie FB wydarzenia trwają licytacje on-line voucherów przygotowanych przez sponsorów. Zapraszamy do licytowania!!!!!

Bijemy ubiegłoroczny rekord: 12 230,89zł!!!!