Targi Edukacji i Pracy za nami… Nasza obecność na targach to:

• W” poszukiwaniu perspektyw” – esenowa bajka autorstwa pani Magdy Lewkowicz, w wykonaniu uczniów ZS nr 2
  • Pokaz samoobrony w wykonaniu uczennic klasy 2d z innowacją pedagogiczną ” Z myślą o służbie” przygotowany pod okiem pani Ireny Węglewskiej i pana Pawła Jastrzębskiego.
  • Pyszne babeczki dla zwiedzających w wykonaniu naszych zdolnych kucharzy. Mniam.

Targi Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego mają za zadanie pomóc młodym ludziom w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Przez cały wczorajszy dzień przez halę widowiskowo-sportową przewinęło się prawie 700 zwiedzających. Wszyscy mogli zapoznać się z propozycjami ponad 30 wystawców.

Targi pod patronatem Starosty Mrągowskiego zorganizowane zostały przez Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Mrągowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie.