Przed nami IV. Charytatywny Maraton Zumba Fitness, który już 17 lutego 2018 roku zagości w murach Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie. Tegoroczny Maraton jest wyjątkowy, a motywem przewodnim są Walentynki, na parkiecie będzie królować czerwień za sprawą ognistej ZUMBA, która rozgrzeje uczestników imprezy, a będzie naprawdę gorąco!!!

W tegorocznej edycji charytatywnej ZUMBA będziemy zbierać środki finansowe na rehabilitację 18-letniego Rafała Kalinowskiego, który od urodzenia cierpi na MPD- dziecięce porażenie mózgowe. Potrzebne są środki finansowe na kosztowną rehabilitację, widać postępy i wolę walki Rafała oraz wytrwałość w dążeniu do celu całej rodziny.

Organizatorami wydarzenia są: Alicja Jakubiak Zumba Mrągowo & Karolina Suszyńska oraz  Katarzyna Krawczyk- Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie.

Patronat  honorowy nad wydarzeniem objęli: Wicestarosta Powiatu Mrągowskiego p. Magdalena Lewkowicz oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 p. Agnieszka Pytel.

„Do uczestnictwa w Maratonie Zumba Fitness zapraszamy całe rodziny, moc atrakcji dodatkowych nie pozwoli nikomu się nudzić nawet przez chwilę, a partnerzy i sponsorzy wydarzenia zaskakują nas cały czas propozycjami swoich charytatywnych działań- mówi Katarzyna Krawczyk, organizator wydarzenia. Jest nam niezmierni miło, że z dnia na dzień grono sponsorów się powiększa, ludzi dobrej woli przybywa a wsparcie społeczności lokalnej daje nam motywację do dalszych działań”- dodaje Katarzyna Krawczyk.

Organizatorzy poza trzema ognistymi godzinami ZUMBA Fitness proponują wiele atrakcji dodatkowych, a wśród nich m.in.: Zumba Kids, która wystartuje jako pierwsza atrakcja już o godzinie 14.30 i jest skierowany do dzieci, będzie zabawa w rytmie ZUMBA oraz atrakcje przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Mrągowie oraz Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Mrągowie, natomiast w trakcie samego MARATONU ZUMBA FITNESS dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach z animatorami w specjalnie dla nich funkcjonującym ANIMOKLUBIE. Dla starszych natomiast organizatorzy proponują fotobudkę FOTOCUBE, „Esenową” kawiarenkę wspieraną przez Koło Gospodyń Wiejskich z Marcinkowa oraz FIT & FAT bufet, strefę zdrowia oraz licytacje specjalne na zakończenie MARATONU.

Na godzinę 15.45 zaplanowano uroczyste otwarcie Maratonu z wyróżnieniem sponsorów i partnerów MARATONU oraz przekazaniem voucherów wylicytowanych w licytacjach internetowych przed MARATONEM. W tegorocznej edycji wydarzenia po raz pierwszy pojawiła się możliwość licytacji internetowych voucherów na FB stronie wydarzenia, które były dobrym startem do dalszych działań i wyzwań podejmowanych przez organizatorów.

„Jesteśmy dumni ze wsparcia sponsorskiego, ubiegłoroczni sponsorzy i w tym roku nie odmówili nam pomocy, a wielu sponsorów po raz pierwszy i zapewne nie ostatni włączyła się do naszej akcji. W tym roku po raz pierwszy mamy również sponsora strategicznego jest nim Szofer TAXI, który wspiera nas organizacyjnie i promocyjnie”- mówi Katarzyna Krawczyk.

„ZUMBA to forma aktywności uwielbiana przez kobiety, a każdy Maraton Zumba to przede wszystkim dobra zabawa i świetna impreza chociażby charytatywna. Skoro tańczę ZUMBA,

to mogę przy okazji pomagać. Jak pomyślałam tak też zrobiłam, a owoce mojej pracy są widoczne i kontynuowane po dziś dzień”- mówi Alicja Jakubiak licencjonowany instruktor ZUMBA Fitness, ZUMBA Gold i Aqua ZUMBA.

Podczas całego MARATONU na scenie zobaczymy 16 instruktorów reprezentujących: Gdańsk, Toruń/Olsztyn, Łowicz, Warszawę, Reszel, Kętrzyn, Ostródę i Mrągowo- gospodarza imprezy. Maraton poprowadzą instruktorzy obu płci, którzy zadowolą każdą część publiczności. Taneczna zabawa ZUMBA rozpocznie się punktualnie o godzinie 16.00 i będzie trwać nieprzerwalnie do godziny 19.00.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy cegiełka/bilet wstępu: 20zł i więcej ………..,
młodzież szkolna: 10zł, dzieci Maraton Zumba Kids: 5zł (rodzice dzieci, nie uczestniczący w Maratonie Zumba Fitness wrzucają do puszek wg uznania).

Cały dochód z Maratonu ZUMBA FITNESS przeznaczony jest na pomoc dla Rafała!!!!
Patronat medialny: TVP3 OLSZTYN, portal mragowo24.info, MeloRadio 104,9 fm.

Partnerzy: Biblioteka Pedagogiczna w Mrągowie, Bursa Międzyszkolna w Mrągowie, Zespół Szkół Specjalnych, Centrum Kultury „Kłobuk” Mikołajki, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, Joanna Jurczak.
Imprezę muzycznie nakręca: DJ Mario

Zabezpieczenie medyczne imprezy zapewni: Ochotnicza Straż Pożarna Sorkwity.
Zapraszamy do wspólnej zabawy z ZUMBA FITNESS – RAZEM możemy więcej!!!!!!

To będzie najgorętsza impreza charytatywna tej zimy!!!!

Zapraszamy!!!!

Zbiórka publiczna: 2018/239/KS

FB: https://www.facebook.com/events/551605925184781/

Link do filmu z zeszłego roku: