header4

Trzej uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najzdolniejszej młodzieży województwa warmińsko-mazurskiego.

Wojciech Romanowski 4e, Magdalena Kołowiecka 4e i Karolina Szlachtun 3b otrzymali stypendium Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach samorządowego projektu pt. „Program stypendialny szansą na rozwój edukacyjny uczniów Warmii i Mazur – VI edycja” (rok szkolny 2014/2015).

W/w uczniowie pod opieką wybranych przez siebie nauczycieli: p.Małgorzaty Cienkiej, p.Małgorzaty Rogińskiej i p.Katarzyny Krawczyk będą rozwijali swoje zdolności matematyczne (2 uczniów) i zdolności z zakresu logistyki (1 uczeń).

Serdecznie gratuluję, życzę bardzo dobrych wyników w nauce, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a w przyszłości uzyskania indeksu wymarzonej uczelni i interesującej pracy.

Maria Achranowicz pedagog szkolny