Po rewelacyjnej prezentacji podczas Targów Edukacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych, przedstawicielki Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie (Iwona Dołżycka, Katarzyna Krawczyk, Magdalena Lewkowicz, Marta Mikłasz) w marcu odwiedziły klasy trzecie gimnazjum nr 2 w Mrągowie.

Panie zaprezentowały ofertę szkoły w oparciu o prezentację multimedialną i filmiki ukazujące środowisko szkolne. Uczniowie pięciu klas poznali proponowane kierunki kształcenia i dowiedzieli się jakie dodatkowe umiejętności mogą zdobyć wybierając poszczególne specjalizacje. Z ofertą naszej placówki mieli okazję zapoznać się również rodzice uczniów Gimnazjum nr 4 i Gimnazjum nr 2 podczas wywiadówek 15. i 17. marca.

Przed zespołem ds. promocji odwiedziny w klasach trzecich Gimnazjum nr 4, ale również przyjęcie młodzieży z powiatu w murach naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie Dyrekcji Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 4, wychowawcom, Pani Monice Mieczaniec za wszelką pomoc i możliwość współpracy.

Iwona Dołżycka, Katarzyna Krawczyk, Magdalena Lewkowicz, Marta Mikłasz

Foto. Monika Mieczaniec