W dniu 01.04.2019r. w naszej szkole odbył się I etap konkursu „ShowBiz – Show us Your Business!” organizowanego przez UWM w Olsztynie.

W projekcie brali uczniowie z klasy 1d, dwie drużyny z klasy 2d oraz klasa 3d. Przez 6 godzin dwóch trenerów z Olsztyna, szkoliło i pomagało rozwinąć biznes. Uczniowie na start dostali 10 tys. ich zadaniem było zarobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, zatrudniając pracowników, zaciągając kredyty, realizując zlecenia i kontrakty.

Wszystkie drużyny pomnożyły swój kapitał, trzem drużynom udało się wypracować zysk w granicach 20 tys. jednak najlepszą drużyną okazała się 3d w składzie Emilia Skillandat, Wiktoria Łuba, Bartosz Marczak, Mateusz Grudek, Patrycja Wasyk, osiągając zysk w wysokości 41 tys. i kwalifikując się do 2 etapu, który będzie odbywał się na UWM w Olsztynie.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo że był to jeden z najlepszych wyników w województwie. Brawo my!!!