No i przyszedł czas na pierwszą, w tym roku szkolnym, dwudniową odsłonę wycieczki  zawodowej w logistycznym klimacie. Tym razem logistycy wybrali się na logistyczną wyprawę do Poznania – klasa 2 i 3. Plan wycieczki był logistycznie opracowany i dopracowany w każdym szczególe. 40-osobowa grupa młodzieży spotkała się o 4.20, aby już o 4.30 wyruszyć w długą podróż w Polskę, co niektórzy nie zdawali sobie sprawy, że przed nimi 900 km.

Trasa do Poznania przebiegła bezproblemowo i już o godzinie 12.00 zameldowaliśmy się na Starym Mieście.

Program dwudniowej wycieczki:

– Stare Miasto

– Wyższa Szkoła Logistyki- pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna

– port lotniczy Poznań-Ławica

– INEA Stadion

– Palmiarnia Poznańska

– Kompania Piwowarska LECH

– Malta Poznańska.

W ten przyjemny sposób minęły dwa dni logistycznej wyprawy i przyszedł czas na pożegnanie z Poznaniem. O godzinie 19.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną do Mrągowa. Po drodze jeszcze tylko przekąska w McDonald’s i finał podróży o 3.00 w Mrągowie. Zastała nas szara, smutna, nocna rzeczywistość oraz trudny powrót do realiów dnia następnego.

Wycieczkę zorganizowała p. Katarzyna Krawczyk.

Funkcję opiekunów pełniły: p. Małgorzata Rogińska i p. Ewelina Oleszuk.

Obsługę transportową zapewniła firma Mobilis sp. zoo. w podwójnej niezastąpionej obsadzie.

Dziękuję WSZYSTKIM za fantastyczną przygodę i niezapomniane wspomnienia na długie lata (NOC BYŁA WYJĄTKOWO DŁUGA).

DOBRE RADY: zawsze wchodzimy drzwiami i pilnujemy kapci 🙂

Katarzyna Krawczyk