W związku z realizacją projektu „Podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe w branży hotelarsko-gastronomicznej”, który otrzymał wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 zapraszamy uczennice i uczniów oraz nauczycielki i nauczycieli kształcenia zawodowego, instruktorki i instruktorów praktycznej nauki zawodu ZS nr 2 w Mrągowie do podnoszenia swoich kwalifikacji !

Zrealizujemy wsparcie na rzecz podniesienia kompetencji zawodowych i miękkich uczniów i uczennic, zdobycie doświadczenia zawodowego dostosowanego do aktualnych potrzeb pracodawców branży turystyczno-gastronomicznej, podniesienie wiedzy i umiejętności u nauczycieli kształcenia zawodowego oraz instruktorów i instruktorek praktycznej nauki zawodu.

Planowana tematyka:

– Asertywna i efektywna komunikacja w pracy zespołowej

– Radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie i efektywna organizacja pracy

– Współczesna kuchnia restauracyjna

– Kuchnia molekularna

– Personel front desk recepcjonista

– Personel back office – służba pięter

– Staże zawodowe w rzeczywistych warunkach pracy

Przedsięwzięcie realizowane na rzecz: Inteligentnej Specjalizacji Warmii i Mazur – Ekonomia wody

Kryteria dostępu i kryteria punktowe zawiera Regulamin rekrutacji. Dokumenty rekrutacyjne znajdują się do pobrania poniżej.

nu_media_logo Biuro Projektu: Nu Media Elżbieta JażdżewskaNIP: 7392291259, REGON 280103651ul. Kościuszki 12/2, 10-502  Olsztyn

tel. 606 770 030

e-mail: biuro@projekt-numediapoland.pl