Pięknie podsumowały kończący się „sportowy” rok szkolny dziewczęta reprezentujące ZS nr 2 w Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Po kwietniowym sukcesie w rozgrywkach halowej piłki nożnej, zwyciężyły też w rozgrywkach na trawie.

Turniej finałowy odbył się 28 maja na Orliku przy ul. Żołnierskiej w Mrągowie. Wzięły w nim udział 3 najlepsze drużyny z półfinałów: Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy oraz Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie. Nasze dziewczęta zwyciężyły 5:1 drużynę z Kurzętnika (bramki: M. Harkot 2, W. Łukasik 2 i 1 samobójcza) oraz pokonały ekipę z Nidzicy 2:1 (bramki: W. Łukasik i M. Harkot). W meczu między zespołami z Nidzicy i Kurzętnika lepsze okazały się dziewczęta z Nidzicy wygrywając 1:0.

Mistrzostwo Licealiady W-MSZS zdobyły: Magdalena Harkot, Malwina Grabias, Angelika Taudul, Wiktoria Łukasik, Anna Porycka i Amelia Długozima. W eliminacjach rejonowych i półfinałowych w drużynie grały też: Magdalena Ogłodzińska, Julia Piórkowska i Milena Łobacz.

Wielkie gratulacje!!!