Znaczący sukces odniosły dziewczęta reprezentujące naszą szkołę w rozgrywkach o mistrzostwo województwa w halowej piłce nożnej. W rozegranym 24 maja Finale Wojewódzkim Licealiady  Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego zajęły 3 miejsce.

W zawodach uczestniczyły zespoły: XI LO w Olsztynie – Mistrz Półfinału I, ZS nr 2 w Mrągowie – Mistrz Półfinału III i  ZSZiO w Nidzicy – Wicemistrz Półfinału III. Zawodniczki prezentowały bardzo wysoki poziom sportowy. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta reprezentujące XI LO w Olsztynie – zwycięstwa 6:3 z drużyną ZS nr 2  i 4:1 z zespołem z Nidzicy. W meczu między ZS nr 2 i ZSZiO minimalne zwycięstwo (2:1) odniosły dziewczęta z Nidzicy, udanie rewanżując się za porażkę z turnieju w Piszu.

Ostateczna kolejność rozgrywek:

1 miejsce – XI LO Olsztyn

2 miejsce – ZSZiO Nidzica

3 miejsce – ZS nr 2 Mrągowo

Skład reprezentacji ZS nr 2:

Wiktoria Łukasik, Magdalena Harkot, Malwina Grabias, Magdalena Ogłodzińska, Angelika Taudul, Julia Piórkowska, Anna Porycka.

Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mrągowie.

Serdeczne podziękowania dla Pana Grzegorza Cioska za pyszny gulasz przygotowany dla uczestniczek rozgrywek.