W czwartek w godzinach popołudniowych wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Panią Mirę Bogucką w Zespole Szkół Specjalnych. Piknik Rodzinny okazał się wspaniałą integracją dzieci niepełnosprawnych, rodziców, nauczycieli i gości. Boisko sportowe zamieniło się w salę z konkurencjami, które z pomocą nauczycieli obsługiwały nasze wolontariuszki. Można było wykonać decoupage, wiosennie pomalować twarz, pokonać tor przeszkód, poszaleć pod tęczowym kołem lub w tunelu, zwiedzić mini zoo, zasiąść na motorze i poznać Policję :). Dla wszystkich dzieciaków była wata cukrowa, występy wokalne oraz taneczne min. zumba w wykonaniu grupy Feelmisie , Iskierek Pani Ewy Gnozy z MDK. Atmosfera tętniła radością, życzliwością i empatią.

Dziękuję wolontariuszom, którzy spisali się na medal!:

Alicja Jurczyk, Róża Skalska, Sandra Załęska, Paula Oskroba, Monika Sółkowska, Kamil Bogucki, Karolina Sztaba, Klaudia Kneć, Aleksandra Białeta, Emila Alancewicz, Sandra Chopiak, Małgorzata Chrzanowska, Katarzyna Szczubełek, Magdalena Żyjewska, Beata Zyśk, Elżbieta Kowalczyk, Alicja Kondracka, Katarzyna Michalska,

Opiekun: Magdalena Lewkowicz