Study Tour, czyli nauczycielska wycieczka stażowa zorganizowana przez Akademię Rainbow w związku z realizacją projektu „Technik obsługi turystycznej – nowe wyzwania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 zwieńczona sukcesem!!!!

Za zdobywcami nowych umiejętności 4 dni zwiedzania najpiękniejszych zakątków Północnej Polski, a także liczne wyzwania dotyczące warsztatu pracy pilota. Ośmioosobowa grupa nauczycieli z ZS nr 2 w Mrągowie zmierzyła się z tym trudnym zadaniem znakomicie. W czasie trwania wyjazdu uczestnicy prowadzili część trasy pieszej oraz autokarowej. Każdy adept sztuki przewodnickiej podczas realizacji zadań czuł się komfortowo i miał czas się perfekcyjnie przygotować.

Tematem przewodnim wyjazdu szkoleniowego była gospodarka wodna.

Trasa wyjazdu szkoleniowego:

Mrągowo – Pochylnia Buczyniec – Wyspa Sobieszewska – Gdynia – Toruń – Bygdoszcz- Golub Dobrzyń – Mrągowo

Wrażenia nie do zapomnienia!!!!