Była zumba, był trening funkcjonalny. W Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie odbył się trening w ramach akcji „FIT – Freak In Training”. Poprowadziła go Patrycja Polakowska, trenerka fitness z Olsztyna.

O tym, że sport to zdrowie raczej nie trzeba już nikogo przekonywać, ale dzieci i młodzież wciąż potrzebują naszego wsparcia, zachęty i autorytetu. Dlatego właśnie wciągamy kolejne szkoły do naszej akcji „FIT – Freak In Training”. Tym razem wraz z trenerką fitness, Patrycją Polakowską odwiedziliśmy uczennice z Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie, by zaszczepić w nich trochę pasji i miłości do ruchu. I gorąco wierzymy w to, że udało nam się tego dokonać.
Dziewczyny miały tego dnia okazję przeżyć niezwykłą lekcję wychowania fizycznego i wypróbować swoich sił na zajęciach fitness. Po krótkiej rozgrzewce przyszedł czas na trening, który miał na celu pobudzić wszystkie partie mięśni uczestniczek zajęć. Choć nie wszystkie ćwiczenia były wykonywane z łatwością to sprawiały ogromną satysfakcję. Dziewczyny skończyły trening naładowane pozytywną energią i, jak się wydaje, pełne gotowości na dalsze wyzwania.
Monika Pacek

Przeczytaj cały tekst: To była eksplozja energii. Nietypowy WF w Mrągowie – FIT nie FAT http://fitniefat.pl/314952,To-byla-eksplozja-energii-Nietypowy-WF-w-Mragowie.html#ixzz3rvnJ5XnY