13 grudnia uczniowie klasy 3c w ramach pracy Samorządu Uczniowskiego zorganizowali spotkanie przedświąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.
Odwiedziny odbyły się w Mikołajkowej i radosnej atmosferze, w której przekazaliśmy przygotowane wcześniej słodkie prezenty wykonane na zajęciach gastronomicznych.
Mieszkańcy bardzo cieszyli się z naszej wizyty i ochoczo włączali się do współpracy. Przy słodkim poczęstunku wspólnie tworzyliśmy łańcuchy choinkowe, które mają zdobić choinkę dla mieszkańców Domu.
Rebusy, kalambury i quizy związane z tematyką świąteczną, a także wspólne śpiewy kolęd sprawiły wiele radości i uśmiechu na wszystkich twarzach. Jako wolontariusze św. Mikołaja przekazaliśmy podopiecznym życzenia świąteczne i noworoczne od wszystkich uczniów i pracowników Zespołu Szkół nr 2.
Miło było wspólnie spędzić te chwile. Odwiedzający zawsze są u nich bardzo oczekiwani, ponieważ wprowadzają swoją obecnością wiele radości i wesela, a budzi to w nich wielką wdzięczność.

Wesołych Świąt