Dnia 14.03.2016 r. o godz. 11:00 trójka uczniów klasy 3 d – Karolina Lewandowska, Kamila Sienkiewicz, Kamil Kur w Auli Centrum Konferencyjnego UWM w Olsztynie brała udział w etapie wojewódzkim konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Uczniowie zmagali się jako zespół z 25. pytaniami testowymi wielokrotnego wyboru z zakresu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki. Do etapu centralnego mógł zakwalifikować się tylko jeden zespół – w tym roku szczęśliwym zwycięzcą został zespół ze szkoły w Lubawie – serdecznie gratulujemy.

Pomimo, iż nie pojedziemy na finał do Warszawy to udział w tym etapie był cennym doświadczeniem dla uczestników. Uczniowie nawiązali nowe znajomości z kolegami i koleżankami z innych szkół z województwa…

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy przystąpili do II edycji projektu Lekcje z ZUS realizowanego w naszej szkole. Zapraszam do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Jolanta Miklaszewicz-Nestoruk