W środę, 25 września miała miejsce pierwsza wycieczka ekonomistów z klasy 1d i logistyków z klasy 1e.

Udaliśmy się do Miasteczka Westernowego Mrongoville.

Jej celem była integracja i lepsze poznanie się uczniów.

Braliśmy udział w różnych konkurencjach, m.in: w biegu z przeszkodami czy przeciąganiu liny między klasami. Mieliśmy okazję strzelać z łuku i wiatrówki. Niektórym zabawom towarzyszyło wiele śmiechu. Najlepiej bawiliśmy się podczas zabawy w chowanego. Niektóre osoby wymyślały naprawdę sprytne kryjówki. Trudno było je odnaleźć.

Nie można zapomnieć o ognisku i pieczeniu kiełbasek. Było smacznie i ciepło, mimo niezbyt słonecznej pogody. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały wychowawczynie klas: Pani Małgorzata Cienka i Pani Małgorzata Rogińska oraz Pani wicedyrektor Katarzyna Sendal i Pani pedagog Anna Asztemborska. Wszyscy bezpiecznie dotarli z powrotem do szkoły. Miło było spędzić ten czas na świeżym powietrzu wśród rówieśników.

Fabian Brzeziński, klasa 1d