Zastanawiacie się pewnie co łączy strażaka, policjanta, żołnierza…… i technika ekonomistę? To nasi partnerzy od nowego roku szkolnego.

A teraz króciutko o nich.

Typowy ekonomista, biel i czerń to jego codzienność w pracy. Od nowego roku szkolnego nie tylko biel i czerń będzie się wam kojarzyła z ekonomią, ale również kolory mundurowe.

Dlaczego?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy i pracodawców uatrakcyjniamy nasz zawód i wzbogacamy go o współpracę w ramach innowacji pedagogicznej służby mundurowe.

Jeżeli interesuje Cię ekonomia i fascynują służby mundurowe zachęcamy cię do nauki w zawodzie technik ekonomista.

Przygotujesz się do matury i egzaminu zawodowego, ale również:

1. Zdobędziesz dodatkowe umiejętności z samoobrony, pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelectwa. Niektóre z nich potwierdzisz certyfikatem, a to bardzo ważne przy poszukiwaniu pracy. Wszystkie szkolenia prowadzić będą specjaliści branżowi.
  2. Będziemy spotykać się z przedstawicielami policji, straży pożarnej, wojskiem i służbami ratunkowymi. Wspólnie zorganizujemy konferencje tematyczne.
  3. Wspólnie będziemy przeprowadzali symulacje uliczne na wypadek różnych zagrożeń, np. ataków terrorystycznych.
  4. Każdy rok szkolny planujemy zakończyć piknikiem militarnym i grą terenową pod przewodnictwem strażaka, policjanta i żołnierza.
  5. Przygotujesz się do nauki na wyższych uczelniach mundurowych zdobywając dodatkowe punkty.

Jeżeli chcesz poznać pracę służb mundurowych i ekonomistów ZAPRASZAMY

Zostań naszym uczniem, czekamy na Ciebie!!!

Iwona Dołżycka

Katarzyna Krawczyk