Wielki sukces odniosły reprezentantki naszej szkoły, zwyciężając w finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej. Turniej finałowy rozegrano 12 kwietnia w Nidzicy. W wyniku rozegranych wcześniej eliminacji rejonowych i półfinałowych w turnieju wystąpiły drużyny Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 w Iławie oraz Zespołu Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły w Mrągowie.

W pierwszym meczu nasze dziewczęta pokonały 4:0 zespół z Iławy (bramki: Magdalena Harkot 2, Wiktoria Łukasik i Malwina Grabias), następnie 2:1 wygrały z dziewczętami z Kurzętnika (bramki: M. Harkot 2) i w ostatnim meczu zremisowały 2:2 z drużyną z Nidzicy (bramki: M. Harkot i W. Łukasik)

Wyniki pozostałych meczów:

ZSZiO Nidzica – ZS Iława                        0:1

ZSZ Kurzętnik – ZS Iława                        0:1

ZSZiO Nidzica – ZSZ Kurzętnik              1:2

Ostateczna kolejność turnieju:

I miejsce                      ZS nr 2 Mrągowo                7 pkt

II miejsce                    ZS Iława                                6 pkt

III miejsce                   ZSZ Kurzętnik                     3 pkt

IV miejsce                  ZSZiO Nidzica                       1 pkt

Skład drużyny ZS nr 2: Magdalena Harkot, Malwina Grabias, Angelika Taudul, Magdalena Ogłodzińska, Wiktoria Łukasik, Anna Porycka, Julia Piórkowska i Amelia Długozima.

Serdeczne gratulacje dziewczęta !!!