Dzień Nauczyciela to okazja dla Samorządu Uczniowskiego by obdarować nauczycieli specjalną nagrodą czyli Złotym Władkiem. Co roku zmieniają się kategorie nagrody, a to dlatego by nie powtarzały się kandydatury nauczycieli 🙂

Oto kategorie 2019:

POMYSŁOWY DOBROMIR

Nauczyciel, który dzięki swojej wyobraźni potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji, a jego działania to starannie dopracowane lekcje i akcje, które można dostrzec na każdym kroku.

Nagrodę otrzymuje… pan Piotr Wichowski!!!

MRÓWKA ROKU

Nauczyciel wyróżniający się swoją pracowitością na tle innych. Pokazuje na swoim przykładzie, że chcieć to móc. Nie ważne, że doba ma tylko 24 godziny.

Nagrodę otrzymuje… pani Marta Skarżyńska

SECRET FRIEND

Nauczyciel, który zawsze służy dobrą radą i stoi murem za uczniem, automatycznie wywołuje uśmiech na Twojej twarzy.

Nagrodę otrzymuje… pani Magdalena Lewkowicz

ATENCJUSZ ROKU

Nie w głowie Ci telefon, gdy on się odzywa. Interesuje Cię to co ma do przekazania od momentu wejścia do Sali po dzwonek, a nieraz i przerwę.

Nagrodę otrzymuje… pan Kamil Kobyliński

PAPRYCZKA CHILLI

Nauczyciel ostry, czasami sweet chilli, ale na lekcji zdecydowanie potrafi przypomnieć o swojej skali Scoville’a

Nagrodę otrzymuje… pani Małgorzata Rogińska

OAZA SPOKOJU

W jego sercu grają fale Dunaju, prawdopodobnie jedyna osoba, która w 100% będzie idealnym wsparciem w kryzysowej chwili kiedy Ty stracisz głowę.

Nagrodę otrzymuje… pani Iwona Dołżycka

CZAPKA NIEWIDKA

Nauczyciel wiecznie zalatany, zapracowany, mało widoczny. Choć z jego skroni spływa pot niczym woda w wodospadzie Niagara, pozostaje on ukryty niczym Chrome w trybie incognito.

Nagrodę otrzymuje… pan Witold Flisiak

Nagroda specjalna czyli Złota Jadwiga powędrowała do Natalii Figury, uczennicy, na którą zawsze można liczyć.

Gratulujemy nagrodzonym i serdecznie dziękujemy za dowcipny, zabawny i równocześnie wzruszający spektakl, który był udziałem nauczycieli i reprezentacji uczniów naszej szkoły.

Fotografie: Zosia Zdunko