20 października w Parku Sikorskiego rozegrane zostały Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Powiatu Mrągowskiego.  W kategorii szkół średnich rywalizowały 4 drużyny dziewcząt i 7 zespołów męskich. Dobrze zaprezentowały się drużyny naszej szkoły. Wśród dziewcząt zwyciężyły reprezentantki ZSZ a nasze dziewczyny uplasowały się na drugim i trzecim miejscu. Wśród chłopców najlepsi byli uczniowie I LO, nasi chłopcy ukończyli rywalizację na 2 i 4 miejscu.

Reprezentacja ZS nr 2:

Dziewczęta: Kozłowska Sandra 1c, Krajza Wioletta 1c, Sarnacka Dominika 1c,Watros Agata 1e, Mrozowska Gabriela 1a, Chorążewicz Julita 1a, Tadra Magdalena 2a, Kozłowska Klaudia 3a, Dakszewicz Patrycja 3a, Dobrzeniecka Katarzyna 3a, Grabias Malwina 3a, Harkot Magdalena 3a.

Chłopcy: Kur Adam 1c, Jurczak Hubert 1c, Herbich Patryk 1d, Kisiel Tomasz 1d, Długozima Jakub 2a, Jakubowicz Jakub 2a, Tomaszewski Jakub 2e, Tomaszewski Kacper 2e, Paśnikowski Kacper 3d, Fabisiak Bartosz 3e, Wróbel Bartłomiej 4c.

Klasyfikacja szkół średnich:

Dziewczęta:

1 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Mrągowo

2 miejsce – Zespół Szkół nr 2 Mrągowo (1 zespół)

3 miejsce – Zespół Szkół nr 2 Mrągowo (2 zespół)

4 miejsce – Liceum Ogólnokształcące

Chłopcy:

1 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Mrągowo (1 zespół)

2 miejsce – Zespół Szkół nr 2 Mrągowo (1 zespół)

3 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Mrągowo (1 zespół)

4 miejsce – Zespół Szkół nr 2 Mrągowo (2 zespół)

5 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Mrągowo (2 zespół)