G3-pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe w I półroczu 2017/2018

Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godzina Miejsce Uczestnicy
Iwona Dołżycka Zajęcia przygotowujące do kwalifikacji A.35 w części pisemnej środa 14.05-14.50 Sala 5b Klasa 3d
Katarzyna Krawczyk Zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik logistyk- kwalifikacja A.30, A.31, A.32 wtorek 14.05-14.50 Sala 27 Klasa 3e, 4e
Katarzyna Krawczyk Zajęcia doskonalące z zakresu przedmiotów zawodowych logistycznych przygotowujące do X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej piątek 13.15-14.00 Sala 27 4e
Marta Skarżyńska Wiedza podstawowa z pierwszej pomocy poniedziałek 13.15 Sala 7 Chętni uczniowie
Marta Skarżyńska Przygotowanie do matury z historii Czwartek 14.00 Sala 7 Klasy 4
Jolanta Miklaszewicz-Nestoruk Zajęcia przygotowujące do kwalifikacji A.36 w części pisemnejZajęcia przygotowujące do egzaminu poprawkowego z kwalifikacji A.35 w części praktycznej Czwartek(co 2 tygodnie)

 

 

 

Czwartek (co 2 tygodnie)

13.15-14.50 

 

 

 

 

13.15-14.50

s.23 

 

 

 

 

s.23

Klasa 4d 

 

 

 

 

9 osób klasa 4d

Małgorzata Rogińska Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki 

 

 

Konsultacje dla uczniów

Wtorek 

 

środa

 

 

 

środa

8.00-8.45 

14.50-15.35- co 2 tygodnie lub inny termin wg potrzeb

 

14.50-15.35 co 2 tygodnie lub inny termin wg potrzeb

18 

 

 

9

 

 

9

Klasa 4e 

 

 

klasa 4d

 

 

zainteresowani uczniowie

Karolina Kodź-Wichowska Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z chemii dla klas pierwszych wtorek 14:50—15:30 – terminy w miarę potrzeb uczniów Sala 13 Uczniowie z klas I
Katarzyna Sendal Konsultacje z matematyki  środa 

środa

 

czwartek

13.15 – 14.00 

14.05 – 14.50

 

14.05.-14.50

Sala 5 

sala 5

 

sala 5

kl. 1a 

kl. 1d

 

kl. 2a

Małgorzata Piątkowska Szkolne Koło Caritas czwartek terminy według potrzeb s.15 zainteresowani uczniowie
Antonina Kozak 1. Szkolne KołoPCK

2. Wolontariat HDK

terminy według potrzeb i akcji charytatywnych PCK Chętni uczniowie 
Antonina Kozak Zajęcia barmańskie czwartek Aula szkolna, pracownia 14k Dla zainteresowanych
Joanna Ajewska Zajęcia przygotowujące do matury wtorekśroda 14.05-14.50 s. 15 4c4d
Małgorzata Cienka Zajęcia przygotowujące do matury dla uczniów klas czwartych wtorekśroda

 

14.05 -14.5014.05-14.50

 

Sala 16Sala 16

 

Klasa 4aKlasa 4c
Marta Mikłasz Szkolny Animoklub Czwartek 14.00-14.50 Sala fitness Klasa 1a gr. 2, klasa 2 gr. 2
Ewelina Dylak Zajęcia przygotowujące do matury z języka niemieckiego poniedziałek 14.00-14.50 s.15 Zainteresowani uczniowie
Danuta Grabarek  Konsultacje dla uczniów klas 1d,2d,2e,3d  poniedziałek 

wtorek

 

14.05-14.50 

8.00-8.45

14-14.50

s.13 

s.18

Zainteresowani uczniowie z klasy 1d,2d,2e,3d 

 

Joanna Mazurowska Zajęcia doskonalące z zakresu przedmiotów zawodowych gastronomicznych oraz przygotowujące do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczychw bloku: Gastronomia

i w bloku: Technologia żywności, oraz przygotowujące  do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Wtorek 14.05 – 14.50 

oraz w innych terminach (szczególnie przed samą olimpiadą)

s.11K Zainteresowani uczniowie z