Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2016/2017, semestr 1

konsultacjedla-rodzicow-840x340

 

 

 

 

 

 

Imię i nazwisko Dzień tygodnia Godzina Miejsce spotkania
Ajewska Joanna wtorek 3 lekcja pokój nauczycielski
Asztemborska Anna poniedziałek 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Bańkowska Anna czwartek 10.35 – 11.20 pokój nauczycielski
Bruderek Sylwia środa 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Cienka Małgorzata czwartek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
Ciosek Grzegorz środa 11.00 – 11.20 pokój nauczycielski
Denkiewicz Maria środa 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Dołżycka Iwona środa 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
Domurad Paweł piątek 10:35 – 11:20 pokój nauczycielski
Dylak Ewelina poniedziałek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Flisiak Witold środa 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
Gadomski Sławomir poniedziałek 9.35 – 10.25 pokój nauczycielski
Grabarek Danuta środa 10.35 – 11.20 gabinet wicedyrektora
Kłudkiewicz Bernadeta poniedziałek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
Kodź-Wichowska Karolina piątek 10:35 – 11:20 pokój nauczycielski
Kozak Antonina poniedziałek 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
Krawczyk Katarzyna środa 11.30 – 12.15 pokój nauczycielski
Lasota Mariusz wtorek 3 godzina lekcyjna pokój nauczycielski
Majewska Karolina piątek 11.30 – 12.15 pokój nauczycielski
„kamczatka” (pracownie)
Marczuk Zbigniew piątek 12.25 – 13.10 pokój nauczycieli wf
Matwiejczyk Justyna środa 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
Mazurowska Joanna czwartek 11.30 – 12.15 pokój nauczycielski
„kamczatka” (pracownie)
Miklaszewicz-Nestoruk Jolanta poniedziałek 10.35 – 11.20 pokój nauczycielski
Mikłasz Marta wtorek 10.35 – 11.20 pokój nauczycielski
Młynarczyk Zdzisław piątek 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Parzych Zofia wtorek 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Perfikowska Marta poniedziałek 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Piątkowska Małgorzata wtorek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Radziwon Magdalena środa 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
Rogińska Małgorzata czwartek 10.35-11.20 pokój nauczycielski
Sendal Katarzyna środa 10.35 – 11.20 gabinet wicedyrektora
Skarżyńska Marta wtorek 10.35 – 11.20 pokój nauczycielski
Sołohub Teresa czwartek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Szczęsna Bożena poniedziałek 11.30 – 12.15 pokój nauczycielski
Wawrzeniuk Krzysztof poniedziałek 9.40 – 10-25 pokój nauczycielski
Węglewska Irena czwartek 10.35 – 11.20 pokój nauczycieli w-f
Ziółkowska Anna czwartek 6 godzina lekcyjna pokój nauczycielski
Żmijewska Agata piątek 3 godz. lekcyjna (9.40 – 10.25) pokój nauczycielski